Joanna Sztencel

psycholog-psychoterapeuta

Ange (18 czerwca 2015)

bardzo dobry

 

Joasia, to terapeuta z powołania który naprawdę chce pomóc swoim pacjentom. Swoją terapię rozpoczęłam ponad rok temu będąc w nieciekawym stanie fizycznym i psychicznym. Zdiagnozowano u mnie CHAD,dostałam leki jednak wcale nie czułam się po nich lepiej. W terapii okazało się, że jestem DDA i rozpoczęłyśmy pracę właśnie nad tym. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że to właśnie terapia a nie leki mi pomogły. Obecnie przyjmuję dużo niższe niż początkowo dawki leków. Jestem bardziej stabilna emocjonalnie i nie mam skoków/spadków nastroju. Wcześniej byłam u wielu terapeutów, jednak każda kolejna wizyta kończyła się poczuciem bezsilności i frustracji. Doświadczenie i podejście Joasi sprawiły,że po pierwszym spotkaniu chciałam iść na następne i miałam siłę na kolejne dni.

 

 

Magdalena (6 czerwca 2015)

bardzo dobry

 

Joannę poleciła mi znajoma, mówiąc, że praca z nią zmieni diametralnie moje spojrzenie na siebie i świat. Wtedy potraktowałam to jak banał, teraz - po dwóch latach terapii mogę śmiało powiedzieć - tak, moje życie nabrało zupełnie innego wymiaru! Joanna nie jest pierwszym psychologiem, z którym pracowałam, ale pierwszym, który tak trwale pomógł mi pracować nad sobą. Pełna ciepła, akceptacji i zrozumienia dla drugiego człowieka, a przy tym wspaniały fachowiec i praktyk. Jeśli szukasz kogoś, kto pomorze Ci wydobyć z Ciebie to co najlepsze, zaakceptować to co trudne i nauczy Cię jak radzić sobie w trudnych chwilach, to dobrze trafi

 

 

Alexandra (7 października 2014)

 

Do Joanny przybyłam z polecenia porządnego psychiatry, w stanie kompletnego załamania nerwowego. Od tej chwili minęło już trochę czasu, lecz nadal jestem zdziwiona, jak skuteczna może być terapia prowadzona przez kompetentnego psychologa (a mam porównanie). Joanna jest ciepłym, mądrym i zrównoważonym człowiekiem, obdarzonym wyjątkową empatią, a poza tym wykazującym autentyczną troskę i zainteresowanie pacjentami. Myślę, że ludzie, którzy do niej trafili, mają niezłego farta.

 

 

Japer K. (25 września 2014)

 

Pani Joanna jest osobą emanującą kompetencją, spokojem i autentyczną życzliwością wobec drugiego człowieka, co pomaga się otworzyć podczas sesji. Słucha uważnie, a informacje zwrotne trafiają w sedno. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do pacjenta przez co terapia u niej jest niezwykle skuteczna. Pani Joanna prowadzi również treningi interpersonalne i intrapsychiczne, które są znakomitym uzupełnieniem terapii jak i również jej częścią. Treningi te pozwalają zrobić ogromny postęp w osobistym rozwoju i w kierunku uzyskania wewnętrznej stabilizacji i spokoju oraz ułożenia sobie relacji z osobami mającymi wpływ na nasze życie. Z pełnym przekonaniem opartym na osobistym doświadczeniu polecam panią Joannę.

 

 

a11n25 (22 września 2014)

bardzo dobry

 

Do Pani Joanny skierowała mnie psychiatra, która zdiagnozowała u mnie depresję i lęki. Ponad to byłam ofiarą przemocy i współuzależnioną oraz jestem DDA. Dzięki terapii u Pani Joanny jestem zupełnie inną osobą, odzyskuję siebie i swoje życie. Podczas spotkań zawsze czuję się wysłuchana i zrozumiana. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie i ciepłe serce Pani Joanny daje mi otuchę oraz nadzieję, że "jeszcze będzie normalnie" i że jestem w najlepszych rękach w jakie mogłam trafić. To jedna z najwspanialszych osób jakie miałam okazję poznać w moim życiu. Z czystym sercem polecam wszystkim, którzy szukają pomocy.

 

 

Joanna (16 września 2014)

bardzo dobry

 

Każdy z nas ma w swoim życiu czas kiedy wydaje się, że świat runął w gruzach... Też tak miałam i nikomu tego nie życzę. Miałam szczęście, bo ktoś mi polecił cudownego psychologa w osobie Pani Joanny i dzięki niej moje życie od roku nabrało nowej jakości i barw. Nie czekaj, bo życie jest zbyt krótkie aby zmarnować dany nam czas!!! Ja miałam szczęście bo spotkałam Panią Joasię.....

 

 

Maria (16 września 2014)

 

Pani Joanna to psycholog z powołania. Jest osobą miłą, ciepłą a jednocześnie niezwykle skuteczną w swoich działaniach. W czasie spotkania potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Pomogła mi wyjść z moich problemów, dzięki czemu lepiej sobie radzę w codziennym życiu. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologa.

 

 

Ania (10 czerwca 2015)

 

Minęło właśnie osiem miesięcy odkąd zaczęłam terapię u Joanny. Jesienią zeszłego roku byłam w bardzo ciężkiej depresji i znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej. Czułam, że to dla mnie ostatnia szansa – albo naprawdę się zmienię albo już do końca życia, będę zgorzkniałą, zamkniętą osobą. Joanna zrobiła coś, czego żaden inny psycholog nie potrafił – pomogła mi spojrzeć krytycznie na samą siebie i jednocześnie dała mi nadzieję. Nadzieję wynikającą stąd, że złych zachowań emocjonalnych można się oduczyć. Dzięki kilkumiesięcznej pracy nad sobą pod okiem Joanny stałam się inną osobą. Joanna jest wspaniałym terapeutą i wspaniałym człowiekiem!

Joanna Sztencel - psycholog-psychoterapeuta

tel. 512 041 064; mail: kontakt@joannasztencel.pl